Pašto kodai

Siuntiniai bei laiškai: kokią informaciją būtina nurodyti?
Šiandien savo gyvenimo jau nebeįsivaizduojame be siuntinių bei laiškų: vis daugiau ir daugiau žmonių siunčiasi prekes iš internetinių ar užsienio parduotuvių, o taip pat bendrauja su artimaisiais ar draugais, gyvenančiais užsienyje. Dėl visų šių priežasčių siuntų tarnybos kasdien perveža įspūdingus kiekius siuntinių. Tačiau, jei norite gauti prekę ir siuntinys nepasimestų, turite aiškiai bei tiksliai nurodyti tam tikrą informaciją. Kokius informacinius elementus yra būtina nurodyti, kad siuntinys pasiektų jūsų namus?
Tikslus vardas bei pavardė
Tikslus vardas bei pavardė yra viena svarbiausių dalykų, kuriuos reikia nurodyti tuo atveju, jei laukite siuntinio arba laiško. Būtent vardas bei pavardė informuoja asmenį, kuris turi pristatyti laišką arba siuntinį, koks asmuo laukia siunčiamo daikto. Dėmesį reikia atkreipti į tai, jog kai kurie siuntiniai yra tokie, kuriuos riekia atsiimti tarnyboje, pateikus asmens dokumentą. Tokiu atveju bus geriausia, jei ant siuntinio bus nurodyti toks vardas bei pavardė, kokie yra nurodyti ant jūsų asmens dokumento,bei pasto kodai.
Tikslus adresas
Nurodyti tikslų adresą yra ne ką mažiau svarbu nei nurodyti tikslų vardą bei pavardę. Tuo atveju, jei nurodysite netikslų adresą, gali kilti įvairių pavojų: siuntinys gali nukeliauti pas kitą asmenį arba iš viso jūsų nepasiekti. Taigi, tam, kad išvengtumėte šių nemalonumų, nepatingėkite skirti kelių akimirkų ir aiškiai bei tiksliai pateikti adresą, kuriuo gyvenate. Kalbant apie adresą, kuris turi būti nurodomas ant siuntinio, riekia priminti ir dar vieną dalyką: nemaža dalis įmonių, (pavyzdžiui, internetinės parduotuvės), siūlo puikią išeitį: tuo atveju, jei dienas leidžiate darbe ir kurjeris, norintis atiduoti siuntinį, jūsų neranda namuose, galite nurodyti darbovietės adresą – tokiu atveju, siuntinys bus pristatytas ne į namus, o į darbą. Jei norite būtent tokios pristatymo formos, nurodykite ne namų, o darbo vietos adresą ir pažymėkite tai specialioje formoje.
– tai dar vienas informacinis elementas, kurį taip pat reikia nurodyti, Kaip žinia, kiekvienas miestas turi miesto kodą. Siekiant tikslaus bei operatyvaus pristatymo, jį taip pat reikia nurodyti.

Atgal